Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mentalista 3. évadából a 9....

A mentalista 3. évadából a 9. részhez szeretnék magyarázatot kérni valakitől. Szerintetek mi lehetett ez? :

Figyelt kérdés

(A részt online láttam) Szóval a végén az égett férfi (a feleség és rendőrgyilkos) amikor fekszik a kórházban, akkor elkezdi idézni: "tigris, tigris" és Jane nagyon megrémül. Nem tudom miért gyújthatta fel magát a börtönben a kihallgatóban, vagy esetleg Red John gyújthatta fel amíg nem figyeltek? Esetleg ő lenne Red John, bár azt kétlem mert akkor már vége lenne, és még voltak találgatások Red Johnnal kapcsolatban (mint Rigsby stb... az most nem érdekes)..... Miért idézte a szöveget, miért nem volt utalás arra, hogy tud az ügyről?


Nem láttam még a 10. részt se a többit, ennél leragadtam és gondolkodok de a napokban megnézem, lehet választ kapok majd :D


2011. febr. 7. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

fú régen láttam már nem emlékszem 100%

de szerintem Red John gyújtotta fel biztosan

2011. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, csak még az sem tiszta, hogy honnan tudta, hogy ő ki? lehet azért mert nem akarja John hogy Jane bajba kerüljön esetleg meghalljon, de akkor a szőke lányt is megölte volna, aki elrabolta Jane-t Lisbonnal együtt, de ha így van akkor Hightower lenne a Red John, bár nem sok értelme lenne :) Kiderül majd :D
2011. febr. 7. 21:57
 3/3 anonim válasza:
Nezd meg a tovabbi reszeket is, kiderul,hogy Hightower gyujtotta fel
2012. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!