Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett az? Olyasmit...

Mi lehetett az? Olyasmit láttam amit nem álmodtam, nem eddig nem találtam rá semmi magyarázatot. Hátha ti találtok.

Figyelt kérdés
Mostanában történt. Egyik kora reggel, 5 - és 6 óra között, már éppen világosodott, felkelőben volt a Nap is. Ébren voltam már, csak nézelődtem szobában az ágyban. Egyszer csak az ajtó sarkában egy villanó, erős fény jelent meg. Hasonlított a csillagszóró jelenségére is, volt egy hosszabb kinyúló fénycsóva is, olyan villanása volt mint a fényképező vakujának, nem pont ilyen de más példát nem tudok mondani rá. Kis, apró fény volt, de figyelemre méltóan erős. Csak egy pillanat volt az egész. Fel se tűnt nekem....de aztán úgy felpattantam az ágyból mint egy tűzről pattant menyecske! Kinéztem az ablakon, hogy mi lehet ott kint. Abszolút semmi különöset nem találtam, arra is gondoltam, hogy a szembe lévő lakásból egy nyíló ablak visszatükröződő fénye volt, de igazából ezt inkább tehettem volna meg, mert én nézek a Nap felé ha kinézek. És hidegben nincs ablaknyitogatás, hanem meleg fűtés és függönyök elhúzása. Még arra is gondoltam, hogy nem-e trolinak az áramvillanása volt. De ha az lett volna akkor kint a szabadban történt volna ez és nem a függönyözött, árnyékos szobában, az ajtóban. És abban a pillanatban nem is volt egy troli sem a környéken. Próbálok logikus magyarázatot találni. Gondolkodtam is sokat rajta. Nagyon érdekes volt az a fény. Nem tudom hová tenni. Lehet, hogy kattantságnak tűnik, de olyan fény volt mint az " Áldott a gyermek " című filmben a kis fények. Sok fényeket látunk ugyebár. Diszkó fénycsóvák, Napfény, közlekedési áramvillanások, fénykép vakuja, és még sorolhatnám tovább is. De ez érdekes és felejthetetlen volt számomra, és elgondolkodtat. Ez valami más volt, saját maga a fény volt, mintha lenne akarata is, ahogy megjelent el is tűnt. Még a tűzijáték sem ilyen...
2010. nov. 22. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebb gömbvillám is lehetett akár.Az megtud jelenni "csak úgy"a lakásban.
2010. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gömbvillám vihar közben, vagy utána következik be villámbecsapódás után. Nem volt vihar, ki is néztem az ablakon, szép Napkelte volt, csendes, nyugodt. Éjszaka sem volt vihar, villámlás. Állítólag színe is sokféle lehet. De ez csak egy fény volt ami nem színes. Egyesek szerint sistergő morajló hangja is van. Megszűnésekor éles, erős, pattanó, robbanó hangot bocsát ki. Ózonra, nitrogén-dioxidra vagy kénre emlékeztető szagot hagynak maguk után. Nyomot is hagynak maguk után ( lyukat ), mert égetnek is. Én nem tapasztaltam ilyet. Nyugalom és csend volt, előtte is, közben is, és utána is. Semmi kölcsönhatása nem volt. Ez már eleve érdekes. Állítólag halálos sérülést is okozhat. Ilyesmi sem történt. A tárgyakhoz sem kíméletes, főleg az elektromos berendezések leégéséhez vezet. Nálunk pedig minden rendben van a lakásban. nekem inkább pozitív hatással volt rám.
2010. nov. 22. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Megint a "végesből a végtelent megérteni"effektus.Nehéz lenne ezt megmagyarázni emberi értelemmel,de az egészen bizonyos,hogy amíg alszunk-és persze éber állapotban is-sokminden folyik körülöttünk,amit az alacsony rezgésszintünk(fejletlenség:)miatt nem tudunk érzékelni,vagy csak így,ahogy Te is.Tudod,hogy ott van,de vajon mi az?Bosszantó:)Régebben asztalkázó keresztanyám villanó fényeknek az őrangyalainkat látta.Vagy ha nem őrangyal valami "másfajta intelligencia".Én is mindig keresem a reális magyarázatokat a velem történőkre,de be kell látni,hogy rengeteg mindent nem értünk jól.
2010. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor is történhet velünk valami pozitív és érdekes ha nem vagyunk vallásosak, nem hiszünk a mennyországban, nem is foglalkozunk ilyesmivel. Minden logikus és tudományos magyarázatot is elfogadok. De mért olyan érdekes számomra ez? Csomó minden van a világon, az életben ami csodálatos, meg is örökítjük, lelki kapcsolatokat őrizünk magunkban, amik érdekesek nekünk. Ez a fényecske mért nem olyan közömbös? Azért mert nincs rá magyarázat? és ha van rá magyarázat akkor mért van rám ilyen pozitív hatással. Mért írom ide le? Sosem fogom elfelejteni. Ez egy látvány, pillanat volt az életemben amit még sosem láttam, és talán nem is fogok.
2010. nov. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!