Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nem eszek sokáig akkor...

Ha nem eszek sokáig akkor szédülök, cukor beteg vagyok vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel és leesik a vércukrod, az változatos tünetekkel jár, szédülést is okozhat. Gyakori még, hogy izzadsz, remegsz, feszült vagy. Ettől még nem vagy cukorbeteg, de ellenőriztesd le dokinál, hogy megyugodj
2012. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
* megnyugodj (bocs)
2012. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "sokáig" alatt mit értesz?
2012. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ha reggelitől ebédig nem rágcsálok el valamit, rosszul vagyok, olyan éhség tör rám. Nem vagyok kövér pedig. Én is szédülök olyankor. És nem vagyok cukor beteg.
2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha reggel rendesen megreggelizel, akkor ki kell bírnod ebédig. Ha nem, akkor be kell iktatni a tízórait. De egész délelőtt rágcsálni, nem hiszem, hogy jó lenne.
2012. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem rágcsálok egész reggelitől ebédig. Csak valamit ennem kell. Igen, olyan tízórai féleség.

Mondjuk én hajnali 4-kor kelek, 1 órás a buszút a munkahelyig, úgy meg nem tudok elindulni, hogy nem eszek valamit. Mire meg ebédidő van, az már dél, jóhogy nem bírom ki addig.

2012. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 6-kor kelek és amíg suliban vagyok addig nem eszek és nem iszok semmit sem, még mikor haza érek sem eszem egyből. ez átlagosan olyan délután 3-4 magasságában van, ekkor eszem először a nap folyamán és még soha nem éreztem, hogy szédülnék vagy bármi más egyéb bajom lenne. bár lehet, hogy már hozzászoktam, de régebben sem volt semmi bajom...
2012. szept. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd lesz.
2012. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!