Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amióta elvesztettem a szüzessé...

Amióta elvesztettem a szüzességem minden nemi aktus után szinte pánik beteg vagyok hogy neme vagyok terhes! Mindig védekezünk mert rossz a szívem és a fertőződés miatt nem lehet abortuszom! Normális ez?

Figyelt kérdés
Egyszer történt meg hogy a barátom elragadtatta magát és védekezés nélkül alig 1-2 percre megtörtént finoman a dolog.Én azonnal dobtam :S..de könnyen vette így nem bántam a szakítást csak hogy nem vettem észre hogy kihasznál.Azóta elgondolkodtam és szóba jöhet az AIDS? mert hallottam hogy elég csak egy kis ér elpattanás amit észre sem lehet venni.Elöttem egy lánnyal feküdt csak le.. és annak a lánynak is ő volt az első.Akkor esélytelen a dolog?Nem túl dramatizálom az együtt létet?
2010. jan. 29. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Erre találták ki a monogám kapcsolatot, a valóban házas-életet. Egy életen át csak azzal az egyel, soha egyik se senki mással.
2010. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a normális védekezés ott kezdődik, hogy minden nemi aktusnál gumit húztok, vagy tablettát szedsz, vagy akinek ami jó. Olyan nincs hogy gumival védekezünk, de néha berakja gumi nélkül. a gumi nem csak a terhességtől véd, hanem a fertőzésektől is. Gumi nélkül "ér-elpattanás" sem kell, mert a nemi váladékokkal is terjed. Nem csak vérrel.

A HIV vírust kb. fél év múlva mutatja ki a HIV teszt, ennyi a lappangási ideje.Egyéb fertőzésekkel kapcsolatban menj nőgyógyászhoz kenetvételre.

Ha neked ilyen problémás ez a dolog, akkor még jobban oda kellene figyelned kinek adod oda magad, és hogy védekezel e megfelelően. Ezeket a dolgokat csak Te akadályozhatod meg.

27/N/ egészségügyis

2010. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem szedj fogamzásgátlót,és védekezz is és ilyen helyzeteket sose engedj meg barátodnak,csak azoknak akiktől babát akarsz.Hány éves vagy?Szüleidtől félsz?Eggyébként

meg az AIDS nem hiszem hogy szóba jöhet.

2010. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 a szüleim elváltak. apámmal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot .. édesanyámmal a szián kívül mást nem komunikálunk.. nem szeretném ha fehér májunak tartana és csak ezzel az egy fiúval voltam.Akkor a AIDS kizárt? elöttem ő egy lánnyal volt, és az a lány is akkor vesztette el a szüzességét
2010. jan. 29. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh, jó soká válaszolok...

Nem azt mondom, hogy kizárt, mert az AIDS nem csak nemi úton terjedhet, szóval az a biztos, ha AIDS tesztet csináltatsz, de gondolom, ezt már megtetted 1 év alatt.

2010. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!