Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hajhullásra valami "csodaszer"...

Hajhullásra valami "csodaszer"? Akár házi praktika is lehet, csak használjon.

Figyelt kérdés

#hajhullás #hullik a haj
2012. okt. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hairclinic,nekem bevált.
2012. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vitaminhiány miatt késik, akkor szedj vitaminokat, de kb ennyi. Ha lenne csodaszer, nem lenne annyi kopasz ember.
2012. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább orvosi kivizsgálás, a haj és körömvitaminokat több hónapig kell szedni, ha éppen nem vitamin vagy nyomelemek hiányától hullik a hajad, akkor csak kidobsz egy rakat pénzt az ablakon, és közben ugyanúgy kihullik a fele hajad. Menj háziorvoshoz és fogorvoshoz első körben.
2012. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem az amlapor (indiai vagy kínai egres) vált be. Pakolást kell csinálni belőle, 2-3 óra hosszát hagyni, hogy hasson, majd kimosni. Én shikakaiporral (indiai akác) kevertem fele-fele arányban, és egy hajszál nem sok, de annyi sem hullt ki utána. Most tervezem, hogy hajolajat fogok ezekből a porokból és búzacsíraolajból kotyvasztani.

A porok itt szerezhetőek be:

[link]

[link]

2012. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok, ezt elfelejtettem: Ha fested a hajad, a növényi pororkat nem lehet használni, mert elég durván károsíthatja a hajad! A növényi por és a hajfesték reakcióba léphetnek, és nem lehet tudni, hogy mi történik, ezért minimum 3 hónapig várni kell az utolsó festés után, mielőtt elkezded használni az amlát vagy a shikakait.
2012. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!