Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, segítség! Milyen jól...

Lányok, segítség! Milyen jól bevált gyorsan ható hajnövesztő szereket tudtok?

Figyelt kérdés

16/L

a hajamat nem rég levágattam és nagyon megbántam, most alig ér vállig.:// ricinus olajon kívül mit tudtok ajánlani? :(

nektek milyen csodaszerek váltak be ?

lehet sampon, balzsam, hajszesz, pakolás, vagy bármi...

minden válaszolónak megy a zöld.:)



2012. júl. 26. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

-Egészséges élet mód - sok mozgás, sok víz, sok gyümölcs!

-Bánfi hajszesz

-hajszárító, hajvasaló elhagyása (minél ritkább használd őket)

2012. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

még jöhetnek ötletek..:)

2012. júl. 26. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Photoshop :P


Amúgy volt valami kávés pakolás nem tudom a receptet csak hogy a kávéban lévő csersav serkenti...és egyszer próbáltam ki zacos kávéval...hát mire a szemeket kiszedtem a hajamból majd a kádból is mindenhonnan leküldtem őket a lefolyón....borzalom volt nem tudom az instant kávé jó-e...

2012. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
bánfi hajszesz
2012. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi a baj a ricinussal?Épp a hajamon áll pakolásként.Imádom.
2012. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mondtam h bajom van vele, csak azt már használom és kíváncsi voltam ki mit használ még ezen kívül...
2012. júl. 26. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj a ricinusolajjal, hogy alig lehet kiszedni a hajból. Egy órát hagytam a fejemen, négy soron mostam meg és még mindig volt benne. És hát persze az ember nyúlkál a hajához, másnap mindent vékony olajréteg borított, amit megfogtam. Minden hátulütőjével együtt szuper anyag ez a ricinus, puhává tesz és növeszt, de inkább akkor érdemes használni, mikor 1-2 napig biztosan senki sem lát majd minket.

Az ilyen tanácsok, hogy igyál sokat meg satöbbi, mind hülyeség, nyilván senki sem hagyja magát szomjazni, éhezni. A fejbőr masszírozása viszont akár érhet is valamit, serkenti a vérellátást. Valamint győződj meg arról, hogy nincs semmilyen bőrbetegséged - nagyon gyakori például a sheborrea, lehet, hogy észre sem veszed és mégis ott van -, mert azok is mind rossz hatással vannak a növekedő hajszálakra.

2014. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!