Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan van hogy zene hallgatás...

Olyan van hogy zene hallgatás függőség?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a a megfelelő szó erre a függőségre ezért bocsánat.Abban se vagyok biztos hogy létezik. De egyáltalán mi számít annak?

Mert nagyjából az van hogy haza jövök az iskolából aztán eszek iszok táska koppan egy nagyot ahogy esik úgy puffan és gép bekapcs zene hallgatás egy kis alvás megint zene hallgatás aztán edzés 1 óra, meg utána elmegyek ide oda meg ez meg az. reggel korán kelés és akkor tanulok egy keveset és ennyi.

De az a lényeg hogy ha van szabad időm akkor zene hallgatás. És félek hogy rossz úton járok. Meg kedvtelen is vagyok, amihez lenne kedvem ahhoz nincs megfelelő társaság ami meg lenne a hobbim az meg nem elérhető még.


2012. okt. 1. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk napi 2-3 óra zene hallgatás.
2012. okt. 1. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenre rá lehet olyan szinte kattanni, hogy az már ártalmas legyen. A zenehallgatás is ilyen. Ha állandóan csak zenét hallgatsz és ábrándozol, nem cselekszel, akkor egy idő után azt fogod észrevenni, hogy céltalan az életed és üres. A jó zene is olyan, mint a jó bor, tudni kell meghagyni azokra az alkalmakra, amik rituálék, és nem egész nap kótyagosan ténferegni.
2012. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nincs, hanem az egyén egyszerűen szeret zenét hallgatni.
2012. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy zenehallgatás függőség.

A zene hallgatás egy cselekvés, egy szokás. Minden ember a szokásai rabja. Olyan mint a körömrágás. Nincs olyan, hogy körömrágási függőség, csak olyan, hogy körömrágási szokás.


Ha zavar akkor le kell szokni róla. Te irányítod a szokásaidat.

2012. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!