Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy vehetném rá magam, hogy...

Hogy vehetném rá magam, hogy rendesen igyak?

Figyelt kérdés
Ez most lehet bután hangzik, pedig komoly. Általában napi 3(!) dl iszom meg ami nagyon kevés. Sok a teendőm így napközben elfelejtek inni este pedig nem pótolhatok 2 litert. Attól tartok hosszú távon ez nagyon egézségtelen, hogyan segíthetnék magamon? Előre is köszi!
2008. máj. 18. 18:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Vigyél magaddal egy másfél literes, kát literes vizes palackot, aztán ha meglátod igyál belőle mindig pár kortyot..
2008. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
... és reggel is igyál felkeléskor. Ez egyébként is hasznos.
2008. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan tudod egyáltalán kibírni? Ezenkívül még hogyan viszel be folyadékot a szervezetedbe? (leves, gyümölcs-zöldség)
2008. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nemtom mennyire egészséges 1szerre sokat inni, mindenesetre én ezt csinálom: ezsem valami nagyon erőset v pocsékat, és utána literszámmal kell öntenem magamba az innivalót.
2008. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érdekes, eddig azt hittem hogy velem van a gond, de ugyanez a helyzet :) Van hogy egész nap nem iszok semmit, de nem is kajálok nagyokat, viszont meg is van az eredménye mert folyamatosan hólyaghurutom van. Ha munkahelyen vagyok minden reggel veszek egy másfeles ásványvizet, de van hogy az is elfelejtődik, ha nem erőltetem nem jut eszembe. Már gondoltam rá hogy veszek valami csipogót ami óránként jelez vagy nem tudom.. :)
2008. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nekem mindig mondják, hogy állítsam be a telefonom, de akkor egész nap csipogna. Most jön a meleg és ilyenkor jobban érzem. Végre, tegnap már 1 litert ittam!!! Huhú
2008. máj. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!