Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek! Szerintetek mi...

Nagyon félek! Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Először is ott kezdeném,hogy kiskorom óta beképzelek magamnak mindenféle betegséget és akármilyen kis tünetem van egyből a legrosszabbra gondolok. De ez most komolynak tűnik. kb fél éve kezdett el fájni bal oldalt a csuklóm,nem állandóan és nem is erősen ez úgy 1-2 hónap alatt el is múlt. Azóta ritkán itt ott érzek kisebb csont fájdalmat. A fülem alatt mind a 2 oldalt és a nyakamon bevan dagadva pár nyirokcsomó ami néha fáj is. Azt tegyük hozzá,hogy kb 1 éve kiesett a gyökérkezelt fogamból az egész tömés és egy nagy lyuk van ott azóta és körülötte az ínyem is beszokott gyulladni. Néha az ínyem is vérzik az utóbbi időben és észrevettem a bőrömön itt ott 1-2 nagyon-nagyon pici kis piros pontot. Ahogy én olvastam ez az összes tünet ráillik a leukémiára és ezáltal nagyon magamba zuhantam. Sikerült rászánnom magam,hogy eljussak orvoshoz,de csak pénteken tudok. Szerintetek mire számíthatok? Köszönöm előre is a válaszokat. Egy aggódó 20 éves fiú.

2012. okt. 2. 12:55
 1/7 Antimod ***** válasza:
Mikor csináltak utoljára nálad vérképet?
2012. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már régen..jó pára éve. Viszont 2-3 hónapja bőrgyógyászaton egy bőrbetegség miatt vettek le vért,de ott úgy hallottam,hogy beszélik,hogy csak ezt-meg azt kell vizsgálni. Szóval gondolom ott fehérvérsejtet nem néztek.
2012. okt. 2. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:

A leukémia az fehérvérűséget jelent, magyarán a fehérvérsejtek megölik a vöröseket

Szóval miről is beszélünk?


Csukló nagyon sokmindentől fájhat könnyen meglehet erőltetni is ha nem emelsz/terheled szinte 2naponta.

Csont fájdalom az általános nem kell neki tulajdonítani figyelmet, nekem is szokott lenni


Fogadat illő lett volna megcsináltatni, már akkor amikor kiesett atömés, ugyanis biztos hogy gyulladásban van a tömés helye, és ezért dagadtak a nyirokcsomók, ami persze érintésre nem kellemes


Te hipochondriás vagy, nem vérbajos

20/F

20/F

2012. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hipochonder, mert az megcsináltatta volna a fogát 1 év alatt...
2012. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fehérvérsejtet a "sima" vérképnél is szoktak nézni. Ez a gyulladások miatt is magasabb lesz, de majd ezt az orvos is elmondja. Egyébként szerintem ezek nem a leukémia tünetei, ha leukémiás lennél, és már csontfájdalmaid lennének, nem hiszem, hogy ide írnál.
2012. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fáradékonyabb nem vagyok..vagyis nem vettem észre. Focizok és jól bírom. Étvágyam is megvan és fogyni se fogytam. Teljes Hasi ultrahangom is volt kb 1 hónapja,ott negatív lett minden.
2012. okt. 2. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenáron beteg lenni? Fogadat meg tömesd be, mert az okozhat gyulladt gócot, ami a vérképben is megmutatkozik. Hogy lehetsz ilyen trehány, hogy lukas foggal járkálsz. Ilyen igénytelen vagy? Még meg büdös is a szája annak akinek ilyen állapotban van a foga Brrrrr
2012. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!