Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat valakinek annyira...

Mitől fájhat valakinek annyira a feje, hogy elkezd tőle sírni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vesz be fájdalomcsillapítót.
2012. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Migrénes fejfájás az nagyon rossz. Lehet durvább is, amikor a fejfájáson kívül szédül, látási zavarai lehetnek, hányhat, eszméletét is elvesztheti. Ez görcsös fejfájás, a fájdalom csillapítása mellett görcsoldás is kell. Tehát ha gyógyszert vesz be, akkor egy fájdalomcsillapító+egy görcsoldó. Ha nem akar gyógyszert bevenni, akkor ennek megfelelően kell keresni homeopátiás szert vagy gyógynövényt.
2012. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tulok Teréz válasza:
Nekem is sokat fájt a fejem,rengeteg fájdalomcsillapítót beszedtem, én is sírtam a fájdalomtól, és a migrénre gyanakodtam,aztán kiderült hogy teljesen más okozta. Itt a nemi hormonok is közrejátszanak. Amióta beléptem a változó korba, szinte egyáltalán nem fáj.
2012. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Pl egy csákánytól.
2012. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lélektani háttér
2012. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen vizsgáltasd ki. Bármi okozhatja. Lehet szervi, vagy lelki oka is. Vannak fejfájás ambulanciák, ahová a háziorvosod ad beutalót. Általában 2-3 hónapot kell várni az első időpontra. A SOTÉ-n a neurológiai tömbben találod. (1083 Budapest, Balassa u. 6. Tel: 210-0330 ).
2012. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pms-től.
2012. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kortól és nemtől függő...

öcsémnek pl. a foga miatt fájt...

hosszú sztori.

2012. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!