Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 honapos es 2 hetes...

Kisfiam 5 honapos es 2 hetes akkar mit adok a kezebe el kezd vele veszekedni es par perc alat anyira fellmergeli magat hogy nagyon el kezd sirni mitol lehet ez? Vane meg valakinek igy babaja? Tanacsok?

Figyelt kérdés
Amugy ha beszelek hoza mindig mosolyog es nem csak ram hanem mindenkire nem fordul hasrol hatra sem hatrol hasra ez ennyi idosen baj?
2010. ápr. 12. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! "szerencsére" ezek szerint nem csak az én fiam ilyen idegzsába:)Pedig harmadik gyerek, a nagyoknál nem volt ilyesmi, ez most teljesen új nekem.

Ráadásul kaja közben is néha elkapja a harci ideg:)Most kezdtem el kóstoltatni, ez a második hetünk, és iszonyatosan be tudja hergelni magát közben.Abba kell hogy hagyjam az etetést olyankor.

Most még nevetek rajta, olyan kis aranyos, de ez hosszabb távon nem lesz túl vicces.Amúgy 22 hetes...

2010. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,mar kezdtem agodni hogy csak az enyem ilyen,raadasul a babakocsit is utalja igy setalni sem nagyon birunk menni,abban remenykedem hogy ha majd megtanul ulni akkor megszereti.az elejen nekem is szorakosztato volt de mostanaban ez mar sok es agaszto is szamomra.de akkor ezek szerint semi baja majd ki novik
2010. ápr. 12. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen! Reménykedjünk, hogy kinövik:)))
2010. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kisfiam 6 és fél hós. Ő is gyakran összeveszett a textilkönyvével, amíg nem tudott fordulni, és amíg nem tanulta meg elengedni a dolgokat. Pár hete, amióta ezek mennek neki, már ritkultak a "kirohanások" :D Most éppen hason tolat és forog az óramutató járásával egyirányban és ez elég sokáig leköti, szóval van remény! :D

2010. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De cuki lehet :-)
2010. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém még a mai napig nagyon be tud dühödni, ha valami nem sikerül neki, pedig már 16 hós...nyugi, mindig lesz valami, ami ha nem megy akkor jön a hepaj. ezt nem lehet kinőni! én is ilyen vagyok, ha valami nem sikerül, csak max. nem visítok (bár néha lenne kedvem), hanem puffogok meg durrogok magamban 8néha hangosan). :DDD
2010. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!