Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gombócérzés a torokban. Mi...

Gombócérzés a torokban. Mi minden okozhatja?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mint amikor nagyobb falatot nyelsz le és csak lassan csúszik lefelé. Mintha mindig lenne ott valami, amit nem sikerült még lenyelni.

Kívülről meg kicsit olyan érzés mintha egy kéz szorítaná a torkom. Napok óta tart.


Mi minden okozhatja?


A szorongást és lelki okokat ne írjátok, azt tudom hogy attól is lehet.



2012. okt. 4. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Túl szoros a sálad. Szűk a nyakbőröd. Vékony a gígád.
2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én megfázás után szoktam ilyesmit tapasztalni. Mintha egy buborék lenne a torkomban, amit nem tudok lenyelni.

Pár nap alatt elmúlik..

Talán slejm lehet.

2012. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gyulladt?
2012. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem olyan, szokott lenni, mintha elfojtanám a sírást..de az az idegesség miatt...
2012. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek: komolyan kérdeztem.


Másodiknak: nem voltam megfázva az elmúlt egy évben. Semmilyen betegségem nem volt.

2012. okt. 4. 21:06
 6/13 A kérdező kommentje:

3.: biztos nicns torokgyulladásom, nem fáj.


4.: pont ezért zártam ki a lelki okot, mert minden rendben van. Amúgy inkább olyan érzés, mint amit a második válaszoló írt, mintha ott lenne egy buborék.

2012. okt. 4. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Akár gyomor-bélrendszeri tünet is lehet. PL. refluxé.
2012. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazából a második válaszoló elgondolkodtatott, hogy mi van ha megfázás, csak mondjuk én most fogok megbetegedni?


Amúgy nagyon rég voltam beteg utoljára. Most sincs semmi bajom ezen kívül. Talán csak hogy nagyon hullik a hajam az utóbbi időben, és folyton fáradt vagyok. De hát ennek nincs sok köze a torkomhoz.

2012. okt. 4. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A reflux nem rossz ötlet. Mostanában minden nap hoz valaki süteményt a munkahelyre, és alapból nem szoktam sok édeset enni. Lehet hogy nem veszi be a gyomrom?
2012. okt. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!