Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti éreztetek már olyat, hogy...

Ti éreztetek már olyat, hogy meguntátok az életet?

Figyelt kérdés
A legjobban ahhoz tudnám hasonlítani azt, amit érzek, mint mikor megunok egy játékot. Nincs kedvem reggel felkelni, nincs kedvem beszélgetni senkivel, nincs kedvem még az olyan napi rutinokhoz sem, mint az evés vagy ivás. Számomra ez azért fura, mert nem vagyok szomorú, vannak barátaim is és meghalni se akarok vagy ilyesmi. Egyszerűen ahogy szokták mondani: unom a banánt... Éreztetek már hasonlót?

2012. okt. 6. 20:33
 1/3 anonim válasza:
Én igen...néha nekem is elegem van az egészből!Csak az a gond hogy én már a halálon is többet gondolkozok mint egy átlag ember! :/ :S Egyszerűen semmi biztató jel nincs az életben...van amikor nincs kedvem élni!
2012. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon érted... nekem nincsenek depressziós gondolataim. csak egyszerűen unok mindent, amihez bármi közöm van. még a barátaimat is unom. a családomat is, mindent. legszívesebben kikapcsolnám az egészet egy kis időre, mint a tv-t. vagy nem is tudom.
2012. okt. 6. 21:35
 3/3 anonim válasza:
én ezt érzem már egy éve
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!