Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkezdtem volna nőni ennyi...

Elkezdtem volna nőni ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, azt hittem az is maradok, de 3 hónapja nem láttam bátyámat meg a barátnőjét, idáig alacsonyabb voltam, vagy akkor voltam, mint a barátnője, de most mindenki megjegyezte, hogy magasabb vagyok. Ez, hogy lehetséges? Legalább 3 centit kellett, hogy nőjek! 23 éves vagyok. És híztam is az elmúlt évben 6 kilót!

2012. okt. 7. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzátenném, hogy meg is mértem magamat! Idáig tuti 165cm voltam, most 168-at mért bátyám, mert magamnak nem hittem el. Lehet meg lesz a bűvös 170?
2012. okt. 7. 00:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló dolog történt. Már gimi alatt is végig 160 magas voltam, erre kb 2 éve már 162-t mérek. Kb hasonló koromban kezdődött nekem is. Én sem tudom, hogy most tényleg nőttem vagy mi van.
2012. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VVMMvvmm válasza:

Lehet, hogy némely mérés szar volt! Amúgy reggel az emberek általában magasabbak.Remélem egészségesek

vagytok.

2012. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

agyalapi mirigy daganattal,vagy akromegáliával nőhetsz a halálig is.

akár egy métert is.

2012. okt. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belgyógyász-endocrinológus, ha továbbra is fönnállnak ezek a tünetek! (Agyalapi mirigy adenoma kizárása céljából!)
2012. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!