Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hónapban már másodjára...

A hónapban már másodjára (először boltban, majd most itthon) elkezdtem "elájulni", vagyis elgyengültek a végtagjaim, meg a fények tumpultak, utána meg remegtem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

vashiány vagy vérszegénység szerintem

vagy alacsony vérnyomás

esetleg még előfordulhat a kiszáradás

2012. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jellemzően mindig "magas" vérnyomásom (160-170). A háziorvosom kb. 3 éve kísérletezik velem szerinte ez a vérnyomás igen magas. Mivel nem vagyok már mai gyerek (65 éves ffi 185 magas 110...kg) és édesapámnak is hasonlóan magas "átlagos" vérnyomása van nem nagyon örültem a dolognak.


A lényeg hogy 2-3 hónapja a minipress-t is felírta a doki gyanakodtam cukorbetegségre meg mindenre mert bőséges (összevont) reggeli-ebéd után (akkor szedtem a gyógyszereket is) kb. fél órával olyan lettem (bocsánat!) mint a mosott fos... Egyszerűen nem bírtam el magam bár soha nem sportoltam igazán de rengeteg fizikai munkát végeztem mindig s ez az állapot nem volt normális.


A lényeg: Két hete nem szedem a gyógyszereim (csak a vérnyomásom lenyomására szedtem bogyókat) azóta ismét 18 évesnek érzem magam reggel délbe este és éjszaka is...


Műszaki diplomásként megbecsülöm a képzett orvosokat de önnek is azt ajánlom próbálja meg a gyógyszerei közül (ha szed...) behatárolni nem közölük ludas-e valamelyik.


Az orvos is ember tévedhet!

2012. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!