Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 éves vagyok és fájnak az...

20 éves vagyok és fájnak az ízületeim. Reggelente, ha felkelek, akkor mindig fáj a vállamnál és a kulcscsontomnál is belenyilall állandóan. Egy 45 perces séta egy két kilós táskával úgy megfájdítja, hogy le kell tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem maradhatok ebben az állapotban, egyetemista vagyok, laptopot kell vinnem, stb. Nagyon félek, mert borzasztó gyengének érzem magam. Pl. ha egy nehezebb ajtót be akarok tolni, vagy kicsit nekidőlök valaminek, sokszor akkor is belenyilall a fájdalom a vállízületembe. Azonkívül mindenem ropog.

Szedek kalciumot meg mindent, de az az érzésem, nem ez a megoldás... Amúgy a hátammal is ugyanez van: nap végére mindig elkezd fájni a gerincem egy adott helyen, egy hosszanti csíkban bal oldalt. Lefekvésnél sokszor fáj a hátam, derekam.


Adjatok kérlek valami tanácsot, muszáj ez ellen tennem valamit!


20/F


2012. szept. 27. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány egy jó masszőr! Szerintem csak az izmaid vannak letapadva.
2012. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz az ágyad, ilyen egyszerű.

Sokan nem áldoznak drága matracra, és már 20 évesen van eredménye. Nekem otthon gyógymatracom van, 1 hónapja költöztem el, még nem hoztam az ágyam, már fáj a derekam.

2012. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek a panaszok a kiegyensúlyozatlan életmód tünetei.sok zöldség,zöldfőzelék naponta és mozogj naponta 3* lehetőleg a szabadban
2012. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy mozogjak egyetemistaként naponta háromszor, a városban? Jó, ha heti kétszer lesz rá időm...
2012. szept. 28. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2012. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hasonló gondjaim vannak jelenleg nekem is.

19 éves fiú vagyok.

Neked megoldódót a problémád?

Ha igen mi segített?

2017. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérj beutalót a hazidokidtol egy reumatológushoz, hogy egyszer megnézzék, hogy mi okozhatja. Ne hanyagold el.Az úszás is sokat segíthet.
2021. márc. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!