Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék sírni?

Hogy tudnék sírni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet ,hogy már úgy 3-4 éve nem sírtam. Nem azért mert nehéz gyermekkorom volt és megedződtem hanem egyszerűen nem szoktam, nagyon ritkán kell akkor meg visszatartom mert emberek előtt elég égő lenne. Szomorú néha szoktam lenni de annyira nem ,hogy sírjak. Pár napja láttam a youtubeon egy szomorú romantikus történetet (nem tudom ,hogy jutottam oda) és elkezdtem eléggé sírni rajta és nagyon jól esett. Utána több napig nagyon jól éreztem magam, meg olyan érzés volt mintha kiengedtem volna magamból az elfojtott érzéseket.

Hogy tudnék megint sírni? (valami olyan kéne mint ez a szerelmi történet, nem pedig valami halállal kapcsolatos dolog mert az lehet ,hogy túlságosan befolyásolna.)


A válaszokat előre köszönöm!


17/F



2012. okt. 7. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg pár csajos-romantikus filmet, szerintem tuti hatás :D csak azért haveroknak ne nagyon reklámozd..:D
2012. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban:D

Tudnál mondani 1-2 ilyen filmet?

2012. okt. 7. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ps: I love you; Notebook; Ízek, imák, szerelmek; Levelek Júliának...
2012. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2012. okt. 10. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan a maga ideje...
2012. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!