Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Májusban volt belsőcombizom...

Májusban volt belsőcombizom húzódásom, az orvos szerint 1-max 2 hét a javulás, mert nem volt súlyos! De még mindig fáj! Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Májusban pihentem is 2 hetet, és vége lett a szezonnak (focizásnál történt a húzódás, épp ahogy ugrottam, és amikor leérkeztem a földre, akkor éreztem hogy gond van). Minden oké volt, már nem is fáj júniusban, mentem kocogni, gyengén erőltettem, 10-15 perc játék (labdával), stb, nem volt semmi bajom! Egészen tegnapig amikor volt az első edzés. Az elején nem fájt, de a végén megint éreztem, hogy szúr, ugyanazt az érzést, mint amikor meghúzódott, és már a vége felé járt a gyógyulás (tehát nem fájt, csak éreztem kellemetlenül). és azóta amikor beveszítem a combom még mindig kellemetlen, és kicsit fáj is! Mi lehet a gond?
2012. júl. 18. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!