Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegség? Valaki segitsen

Pánikbetegség? Valaki segitsen

Figyelt kérdés
3éve vagyok pánikbeteg és nem sikerül kigyógyulnom belőle...esténként szokott rám jönni, hipochonder is vagyok, ha már valami furát érzek pl szédülök akkor nagyon megijjedek hogy megfogok halni és bepánikolok elkezd dobogni a szivem, zsibbad a kezem, ájulásérzetem van....régen nyugtatókat szedtem, de le esett tőle a vérnyomásom...valaki gyógyult már ki belőle???

2012. okt. 8. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen! Környezetváltozás, állás, lakás váltás stb. Egyszóval egy huszárvágással ki kell lépni téged nyomasztó helyzetből! ha pedig még nem tudod mi az, akkor keresd meg, ismerd be! és egy csapásra minden jóra fordul! Aztán ha megint belekényszerülsz egy rossz helyzetbe újra előjön, de akkor már ismered a dögöt, és ugyanúgy elbánsz vele!! ne hagyd magad!
2012. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam az agykontroll sokat tud segíteni. De nincs olyan gyógyszer, amitől nem esne le a vérnyomásod? Többet is kipróbáltál?

Mert azért az főleg az elején, valószínűleg kellene.

2012. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! de még csak 19 vagyok, tanulok...
2012. okt. 8. 23:35
 4/12 A kérdező kommentje:
frontint szedtem napi 3x ezt irták fel :S eddig mindig pszicés bajaim voltak, sokat jártam kórházba de nem találtak nálam semmit se....az a baj hogy félek a haláltól és bemesélek magamnak betegségeket :S
2012. okt. 8. 23:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! A Frontin egy nagyon rossz gyógyszer, könnyen rászoksz! Én is szedem napi 1 szemet a 0,5mg-osból. Pánik beteg vagy, de azért, mert vesebetegséggel küzdök 14 éves korom óta, 23 vagyok most. 13 műtétem volt és nagyon sok megpróbáltatásom. Eleinte 4-5 szemet is szedtem, de szépen lassan le tudtam csökkenteni 1-0,5 szem-re. Még nem gyógyultam ki belőle, de mondhatni tudom már kezelni, egyszerűen letojom a halálfélelmet, ha olyan van, mert tudom úgy se lesz semmi belőle. Neked is ezt tudom ajánlani.
2012. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*vagyok
2012. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 19 vagy, rád is érvényes, hogy nézz szembe a félelmeiddel, és próbálj változtatni! A rád aktuális problémákra értve. És így van, nem kell komolyan venni. Úgysem lesz semmi.
2012. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keress rá a Youtube-on a Suri Irénnel készült interjúra! Egy szívkorház pszichológusa. Nekem sokat segített!
2012. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A frontin önmagában tényleg nem ér semmit! Én régen xanaxot szedtem, de én sem lettem jobban! Annyira szorongtam, hogy szinte az utcára sem mertem kimenni! Most lehet lepontozni! Sajnos nekem már csak a gyógyszer segített...xanax mellé antidepresszáns! Másfél hónapja szedem, de jelentős javulást érzek!
2012. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10 hónapja, majdnem egy éve vagyok pánikbeteg. Fél éve derült ki, hogy mi a problémám, akkor diagnosztizálták nálam a pánikbetegséget. Azóta 0,5-ös Xanaxot szedek, de nem jó semmire. Egy időre megnyugtat, de utána megint jön a stressz, szorongás. Ha emberek közé kell mennem rosszul vagyok. Hányingerem van, szédülök, ájulásérzetem van, torokgombócom, egyszerre ráz a hideg és melegem van. Ilyenkor próbálom magam megnyugtatni, azzal, hogy nincs semmi baj, ez megint csak az agyam játéka. Semmi testi problémám nincs, minden rendben lesz. Általában be szokott jönni, de van amikor csak úgy múlik el, pl. ha suliban rám jön a pánik, ha haza jövök és alszom egy nagyot. Január óta úgy elfajult, hogy néha nem tudom kezelni sem. Most járok pszichológushoz pszichoterápiás kezelésre, az agykontroll sokat segített nekem, a problémáimat megpróbálom rangsorolni és ami nem fontos nem foglalkozom vele. Tűzz ki magad elé egy célt és arra törekedj, hogy ezt megvalósítsd! :)

Sok sikert a gyógyuláshoz!

2012. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!