Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez még mindig a pánik?

Ez még mindig a pánik?

Figyelt kérdés
Sziasztok lassan 1 éve már,hogy pánikbeteg lettem azóta is szedem a gyógyszert amit felírtak de már lassan abba kell hagynom mert lejár az 1 év. Úgy érzem,hogy most már sokkal jobban vagyok és le tudom tenni a gyógyszert csak sajnos az a baj,hogy még a légzési nehézségek rám jönnek nem tudom,hogy ez még vajon a pánikbetegséghez tartozik. Van olyan,hogy hirtelen több percig is nem tudok mély levegőt venni és rosszul érzem magam. Mindig erőltetem a légzésemet és az nagyon rossz tud lenni. Szerintetek ez még mindig a betegségemhez tartozik????????? Elmúlik majd ez is idővel???????? Kérlek segítsen aki tud köszönöm.
2012. okt. 9. 09:11
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem orvosi segítséget kérj, mert nem biztos,hogy itt érdemileg segíteni tud bárki is.

Elképzelhető, hogy lassú a gyógyulás,meg lelki okai is lehetnek.


Az a doki, aki felírta neked a gyógyszert biztos tud, valami biztatót mondani.

2012. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!