Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Puffadás, böfögés, mellkasi...

Puffadás, böfögés, mellkasi fájdalom, ami a böfögés után általában enyhül. Gyomorégést nem észlelek. A puffadás kb.3 hónapja, a mellkasi fájdalom 1 hónapja jelentkezett. Lehet ez reflux? Mi okozhat még mellkasi fájdalmat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
3 honapja kezdodtek a tuneteid, menj el orvosi kivizsgalasra!
2012. okt. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonló tünetekkel járok belgyógyászhoz. normaflore napi 2 x1 10 napig, ha nem segít akkor savlekötő. A mellkasi fájdalom gyomorégés nélkül is utalhat refluxra.
2012. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vladislav83 ***** válasza:
Kíváncsi lennék hogy táplálkozol és mennyit stresszelsz. Így első olvasásra refluxnak tűnik a dolog és az bizony okozhat mellkasi fájdalmakat.
2012. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jártam már orvosnál, a kezdeti hasi puffadás miatt már volt vér-, vizelet- és székletvizsgálat, hasi UH, ezek rendben vannak. A mellkasi fájdalmat is említettem, de mivel közben egy csúnya megfázást is összeszedtem, eddig betudtuk annak. Az antibiotikumos kúrán már túl vagyok, de a mellkasi fájdalom maradt. Kedden megyek tüdőszűrésre is, a tüdőproblémát is ki akarom zárni.
2012. okt. 14. 08:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan, kapkodva eszek, két pici gyerekkel vagyok itthon, nem jellemző sajnos a nyugodt, kényelmes étkezés. Fogyókúráztam is a nyáron. Stressz? Hát nem tudom. Annyi, amennyi két kisgyerek mellett éri az embert, illetve édesapám miatt idegeskedtem mostanában sokat, mivel augusztusban vastagbélrákot diagnosztizáltak nála.
2012. okt. 14. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Refluxnak tűnik, nekem is ugyanezek a tüneteim voltak, sajnos ezt csak a gyomortükrözés tudja kimutatni.

Nem mindig érezni a savat.

2012. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok látom már régi kerded de ugyanez a problémám bár ritkán jelentkezik de ma borzalmasan szarul vagyok. Mivel lehet enyhíteni ezt ?
2020. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!