Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bordaív alatti tompa, enyhén...

Bordaív alatti tompa, enyhén görcsös jellegű fájdalom, puffadás, barnás folyás?

Figyelt kérdés
Hétfőn tudok csak orvoshoz menni,már bejelentkeztem. Szerintetek nagy a baj? mi lehet? kb 2 hete tart. Összesen 3* 1-2 csepp barnás folyásom volt ezidő alatt,a puffadást még össze tudom kötni azzal hogy mostanában sajnos össze vissza ettem,viszont A két bordám alatt,pont az oldalamban fájdalmat érzek ami néha hátrafelé is kisugárzik. (vesetájékra talán?) Egyáltaán a házirovos hová fog ezzel küldeni?Ezek összefügghetnek?
2009. okt. 20. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy epeprobléma?
2009. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon epegörcsnek hangzik. (z a lapocka irányába sugároz. Stimmel az össze-vissza evéssel is.

A folyás ettől független.

2009. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyukám is rögtön epebajra gondolt.:( A fájdalmam nem elvislehetetlen,tompa,viszont semmitől nem múlik 1-2 percnél hosszabb időre: mozgás,fekvés,ülés,torna.Hátrafelé sugárzik a fájdalom, feljebb is fáj sajnos (lapocka) ,akkor az is lehet ettől??? Arra azt gondoltam simán cska azért mert rossz a tartásom,bár eddig nem jelentkezett:(
2009. okt. 20. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Az epegörcs lehet enyhe lefolyású is, nem kell szörnyű fájdalomnak lennie. Holnap menj dokihoz, csináltass egy ultrahangot. Jobb szerinten a "nagy" görcsöt elkerülni, én 3 gyereket szültem, de az semmi nem volt az epegörcshöz képest.
2009. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat hallgatok rátok!! És az is lehet hogy 1,5-2 hete érzem? szinte reggeltől estig?
2009. okt. 20. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Épp ma délután tanultam erről, így nekem is egyből az epegörcs ugrott be. Igaz, itt mi nem diagnosztizálunk, de azért a biztonság kedvéért szerintem ne egyél puffasztó, zsíros, füstölt ételeket hétfőig, akkor majd az orvos megmondja jó volt-e a meglátásunk.
2009. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen érezheted. Valószínű egy kő irritálja az epehólyagod. Az a probléma, hogy ha megindul az epevezetékben akkor jön a nagygörcs, és el is zárhatja azt. Tehát minél előbb nézesd meg!
2009. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tudom,hogy itt nem kapok diagnózist,arra ott za orvos,de azért mégis nyugodtabban fekszek le aludni ha egyáltalán egy halvány sejtésem is van róla mi a bajom
2009. okt. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!