Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradtság, zsibbadtság,...

Fáradtság, zsibbadtság, koncentrálási zavar, álmatlanság. Egyre nehezebben viselem, néha fizikai fájdalmaim vannak a fáradtságtól. Altatót kell szednem, hogy kipihenjem magam. Mit lehet tenni? Mitől lehetnek, ha a lenti dolgok rendben vannak? 38/F

Figyelt kérdés

Rendszeres általános egészségügyi szűrésen veszek részt, így ezeket tudom:

Vérnyomás, pulzus rendben. EKG, belgyógyászati vizsgálat rendben. Vérképem rendben. Emelkedett koleszterin szinten kívül nincs egyéb. Külön pajzsmirigy vizsgálatok, elemzések rendben. Nagyon figyelek a megfelelő folyadékbevitelre és táplálkozásra. Hétköznap egyszer másfél órát focizok, ha lehet hétvégén is. Stresszes munkahelyet lecseréltem 2 éve. Nem érzem magamat stresszesnek, depressziósnak. Vitaminokat, cseppeket, egyéb homeopátiás dolgokat próbáltam. Semmi hatás nem történt. Kávétól, energia italtól még kellemetlenebbül érzem magam. Régebben sokat sportoltam, jó erőnlétem van.

Eddig az orvosoktól nem kaptam tanácsot. Azt mondták egészséges vagyok és kb. mosolyogva a vállamra csapnak.



2012. okt. 15. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a sporttal túl hajtod magad a munkád mellett. Nem tudom hogy pontosan milyen munkát végzel, de lehet kellene egy olyan napot tartanod amikor egésznap pihensz otthon, alszol ameddig jólesikm lehetőleg altató nélkül, TV-zel vagy elfoglalod magad valami hobbival esetleg. Nekem ez segített hasonló problémám legyőzésével, megkértem a barátnőm hogy akkor inkább hagyjon pihenni meg lehetőleg akkor ő is pihenjen ne csináljunk nagyon semmit, és bevállt ő is jobban lett meg én is. Én sosem szedtem altatót mert nem hsizek annyira a gyógyszerekbe, meg ha nem muszáj akkor nem veszek be.
2012. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tuti bogyóm: Vitality - mentális egészség, szív és vázizomra is hat és vitálisabb lesz tőle az ember, nézz utána. ha izgi hivj: 20-383-4001
2012. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utána nézek a bogyónak.


Érdekelne a véleménye, ha valakinek hasonló tapasztalatai vannak, vagy voltak.

2012. okt. 17. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
hasonlót olvastam higanymérgezésről, aki túl sok halat evett, annak volt ilyen. lehet, hogy nem pont az, de talán van valami anyag a környezetedben, amiből sokat kapsz. és esetleg nem szűrtek rá a vérképnél. én elmennék valami magándokihoz, aki rendesen kivizsgál. ennek kell, hogy legyen oka.
2012. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problémám :( én még csak 15 éves vagyok de egész nap fáradt vagyok ha lefekszek el nem tudok aludni...jegyeim romlanak mert nem birok koncentrálni...rettenetes ez az egész:( suliban is mindig csak azon gondolkozok hogy hazamegyek aludni mert én már ezt nem birom...orvostol pedig valamiért félek
2012. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!