Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon hamar felhúzom magam a...

Nagyon hamar felhúzom magam a legapróbb dolgokon is, hogyan lehetnék nyugodtabb természetű?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz járok, leginkább más miatt, az most nem tartozik ide. Hogyan lehetnék nyugodtabb, vannak valamilyen praktikák, ötletek? 19 éves fiú vagyok.
2012. jún. 22. 12:30
 1/3 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Legyél türelmes önmagadhoz!Figyeld meg a viselkedésedet,főleg mikor egyedül vagy!

Mikor azt érzed,hogy lerepül a fejed a nyomástól,tudatosítsd magadban,-dühös lettem!Ne harcolj a méreg ellen,csak figyelj!

Egy idő után azt fogod észrevenni,hogy szép lassan eloszlik a felhő!Minél gyakrabban figyeled meg ezeket a helyzeteket,annál rövidebb idő alatt fogsz eljutni a derűig!

2012. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hirtelen természetű vagyok és nagyon hamar eldurran az agyam. De mostanában tudatosan figyelek erre, mert már zavart a viselkedésem. Amikor érzem, hogy valami durvát mondanék, vagy kiakadok valamin, mást mondok vagy másra gondolok. Változni akarok, és biztos vagyok benne, hogy csak akarni kell. A végén sikerülni fog.

Drukkolok neked! :)

2014. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom:

Ajándékozd meg magad, életed eddigi legszebb ajándékával és menj el egy Agykontroll tanfolyamra.


Én sajnos sokkal később jutottam el ide, mármint korban és pontosan tudom, hogy ez mekkora önpokol.

A legszebb amikor a "balhé" előtt, után és közben is pontosan tudod, hogy gáz amit csinálsz de még is megtörténik...újra és újra...


Én elismerem, hogy ma már rengeteg információ, hasznos szakanyag van fenn a neten meg mindenhol... de azt is tudom, hogy ezekhez én mindig is türelmetlen voltam.

A tanfolyamon viszont vizuálisan, bárki számára könnyen megérthetően mutatják be a megoldási lehetőségeket illetve maga a légkör is segíti az amúgy szintén meglévő dekoncentráltságot csökkenteni. A teljes értékű mentális és énkép fejlődés mellett, itt azonnal használható és működő módszerek birtokába jutsz.


Valódi izgalmas kaland kezdődik utána, képes leszel napról napra rendbe rakni az életed.


Azt mondják rá drága... hát kinek mi... :-)

Nekem 180 fokot fordult utána a világ, természetesen ez nem csupán egy szórakoztató laza délutáni piknik... szembesülni a dolgokkal, az önmagunk valóságával az nem biztos, hogy büszke megtapasztalás. Nekem nem volt az.

Azt is tudom, hogy ha a tanfolyamon tanult technikák nem hoztak volna azonnali részsikereket akkor valószínű nem lett volna kitartásom az azt követő 3-6 hónaphoz.

Szerencsére gyorsan jöttek a pozitív eredmények és nekem ez sok békét, boldogságot és sikert hozott az életemben.

Engem pl annyira "meghajtott" ez az egész, hogy még abban az évben további 6 különböző tanfolyamra mentem el...:-)

2014. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!