Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélküli nyugtatót lehet...

Vény nélküli nyugtatót lehet kapni? Már egy másfél éve mindig felhúzom magam a családom egy tagján és így nem megy a tanulás, pedig most lesz érettségi.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyógynövény boltokban érdeklődj, egyébként meg a patikában kapsz Valeriánát recept nélkül.
2012. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max. gyógynövényes dolgokat kapsz, de ilyenekre ne is gondolj, hogy Xanax mert azt nem adják ki. Amúgy ha bemész a patikába és megkérdezed ajánlanak neked megfelelőt szert.
2012. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de arra készülj fel, hogy pl valeriánával a tanulás sefog menni
2012. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kinek szánod? Magadnak vagy a családod egy tagjának? Mert a zombik nem vagy még nehezebben éretségiznak :S Mi a könyvtárba menekültünk régen, ha minden kötél szakadt.
2012. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
érettségiznek*
2012. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és nem árt ebben a korban már megtanulni kezelni az érzelmeidet. Mit csinálsz majd egyetemen,munkahelyen? ott isnyugtatót szedsz? mert tuti lesz valaki aki idegesít
2012. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta lehet kapni gyógynövény boltokban, de az a durva idegességen nem fog segíteni. Egyébként én is most érettségizek, illetve nagyon gyomorgörcsös vagyok ilyen helyzetekben, de próbáld meg ilyen szerek nélkül, mert eltompítja az agyadat és nem tudsz úgy gondolkodni.


Sok sikert! :)

2012. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja az nem lenne jó, ha nagyon lelassítana. én is sűrűn járok iylenkor könyvtárba, de van, amikor nem tudok, pl vasárnap. meg azt hiszem most olyqan a helyzet, hogy tényleg szükségem van valamire. mennyi ideig hat egy valerine? 1órát?
2012. ápr. 29. 22:41
 9/11 melvin ***** válasza:
Próbálkozz homeopátiás készítményekkel.A nyugtató nem megoldás.Már ilyen fiatalon rákattansz??Mi lesz ha az élet nagyobb problémáival kell szembenézned.A problémát kell megoldani a családtaggal. MEGOLDANI! A nyugtató nem megoldás,csak a probléma szőnyeg alá seprése!
2012. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos úgy érzem az eredménytelen próbálkozás miatt vagyok egyre nyugtalanabb.a másik fél nem hajlandó beismerni magának, hogy rosszul tesz dolgokat, és addig én hiába próbálom felhívni a figyelmét rá, minél jobban próbálkozok, annál jobban kárt teszek magamban...
2012. máj. 10. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!