Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek hogyan sikerült a...

Kinek hogyan sikerült a csipőprotézis beültetés? Sokmindenkitől hallom, hogy rosszabb lett utána, igy még halogatom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagymamámnak két éve volt, neki jól sikerült, igaz meg is pihente rendesen. egy évig nem csinált szinte semmilyen kerti munkát meg nem is nagyon mászkált el sehova szinte, ő nagyon vigyázott rá és azóta úgy megy mint a golyó :D
2009. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak szeptemberben lesz a műtétje. Őt jó esélyekkel bíztatják. Bár nincs sok választása, mert mostmár rohamosan romlik az állapota.
2009. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak az anyám esetéről tudok beszámolni, már több mint 10 éve volt. Hát mondjuk egy nagy csúnya műtét, nehezen viselte a szervezete, lezuhant a vérnyomása és át kellett vinni az intenziv osztályra. De aztán szerencsére felépült. Neki kétoldali csipőficama van, és ezek közül az egyiket műtötték ezzel a protézissel. A műtét végül is jól sikerült, nem lett tökéletes utána se, de ezt nem is ígérték. De sokat javult. Korábban már szinte egyáltalán nem tudott menni, csak a szobában a falba kapaszkodva támolygott pár lépést és nagy fájdalmai voltak. Utána képes lett arra, hogy egy-két utcasaroknyit meg tudjon tenni bottal, és elég nagy üggyel-bajjal, de felküzdi magát a tömegközlekedésre is, ha kell, ami nagy előrelépés, és a fájdalomra is csak ritkán és kevésbé panaszkodik. Szóval volt értelme, de elég kockázatos, nagy műtét.
2009. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,sajnos én is kétoldali rejtett csipőficammal születtem és csak most derült ki,szülés után
2009. aug. 8. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Meghérdezhetem hány éves vagy,mi a panaszod és mióta?Hasonló cipőben járok,bár én még csak a rtg.diagnózissal rendelkezem,hétfőn megyek vissza a háziorvoshoz.Én legfőképpen a láb keresztbetételével,kocsiba berakással kinlódom.Alapból csak annyira fáj,amivel még el vagyok,bár a hajnali nem alvás elég fársztó.Nálam is kétoldali rejtett csipőficamról van szó.Szintén nem rohannék műtétre,és most homeopátiás segitséget nyomozok.Ha van kedved privátban esetleg konzultálhatnánk.Köszönöm.

2009. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha nem vagy még túl a műtéten akkor érdekes a válaszom én 34 évesen rakattam protézist nagyon jól vagyok azóta is magassarkú cipőt hordok éjszakákat tudok táncolni most 5 ill 6 éve csináltattam.
2012. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!