Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mi bajom lehet? Két...

Vajon mi bajom lehet? Két hete folyamatosan rosszul vagyok és össze nem függő tüneteim vannak.

Figyelt kérdés

Először fájt a mellkasom, nehezen kaptam levegőt. Voltam orvosnál, megvizsgált, semmi baja nem volt a tüdőmnek, légzőszerveimnek, mivel magas volt a pulzusom, csinált ekgt, elküldött vérvételre és szívultrahangra. Mindegyik negatív lett, egy kisebb billentyűhibám van, de azt mondták ez kb minden második embernek van, nem kell kezelni.

Aztán: pár nappal ezelőtt a tarkómba belenyilalt, majd elkezdett fájni a fejem, kétoldalt a tarkómnál, szédültem és gyenge volt a lábam, néha 1-2 akaratlan rángás is becsúszott. Kaptam beutalót neurológiára, doki szerint itt sincs semmi eltérés.

Tegnap óta köhögök, beleszúr a szívembe, folyamatosan fújom az orrom és mellé persze nonstop szédülök + hányingerem van és gyenge vagyok.

Már nem merek orvoshoz menni, mert azt hiszik szimulálok..

Volt valaki közületek így?


2012. okt. 18. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szorongásos depresszió, esetleg kezdődő pánikroham?
2012. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!