Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszullét után ölben kellett...

Rosszullét után ölben kellett hazahozni - voltál már így?

Figyelt kérdés

27/L vagyok. Szombat éjszaka egy házibuliban voltunk barátokkal, amikor hirtelen rosszul lettem. Régóta tudom, hogy alacsony a vérnyomásom, szerintem az esett le most is. Szédülés, gyengeségérzés, aztán hirtelen se kép - se hang... szerintem pár pillanatra elájultam. Kivittek a levegőre, ott hamar jobban lettem, aztán lefektettek egy időre. Amikor úgy éreztem, hogy kezdek helyrejönni, haza akartam jönni, de ahogy felkeltem, szinte jártányi erőm sem volt. A taxihoz még valahogy le tudtam botorkálni, de amikor hazaértünk, annyira el voltam gyengülve, hogy a lépcsőházban már ölben kellett felhoznia a barátomnak. Felhozott, lefektetett, rögtön el is aludtam. Tegnap reggel már minden rendben volt.

Veletek is előfordult már ilyen gyengeség??



2012. okt. 22. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább az ügyeletre kellett volna menned, nem haza...
2012. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tettek az italodba? Nagyobb baj is lehetett volna, máskor vitesd magad a sürgősségire, és az ilyen "haverokkal" ne bulizz többet!
2012. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!