Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz okozhatja ezt? (L/20)

Stressz okozhatja ezt? (L/20)

Figyelt kérdés

ma este nem tudtam elaludni nem éreztem jól magam, levert voltam , gyenge és émelyegtem. nagy nehezen, mintha elaludtam volna, aztán reggel úgy keltem fel, hogy reszketek (nem a fázástól!) megmértem a vérnyomásom nagyon magas volt...és rettentő hányinger (nem hánytam).

Most már nincs annyira hányingerem, de lázasnak érzem magam és nincs lázam...


Amit még feltétlen tudni kell rólam,hogy emetofóbiás vagyok (rettegek a hányástól) és elég sokszor van hányingerem ugyebár...ördögi kör...

de ez most más volt, meg hányingertől függetlenül, sokszor fordul elő ,hogy lázasnak betegnek érzem magam és közben semmi, se torok fájás, se láz, semmi. aztán el is múlik....


vérképem tök jó volt, nemrég csináltak. a vasam volt alsó határon egyedül.


várom a javaslatokat!! Köszönöm:)



2012. okt. 21. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,okozhatja.
2012. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is emetofóbiás vagyok és nálam ezek a tünetek akkor jelentkeznek,ha bestresszelek attól,hogy hányni fogok. Volt,hogy engem is kerülgetett valami nyavaja,de csak émelyegtem tőle picit de annyira felstresszeltem magam,hogy reszkettem,izzadtam,vert a víz és csak még erősebb lett a hányingerem.Sajnos én Frontint kell,hogy szedjek,ha jön egy ilyen pánikroham,mert más nem segít...
2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a frontintól neked jobb?
2012. okt. 23. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen,az esetek 98%-ában elmúlik a hányinger is és minden.De hozzáteszem nekem a fóbiám mellett pánikbetegségem is van,szóval lehet,hogy nekem csak ezért hat. Bár szerintem az a legjobb ha gyógyszer nélkül tudja valaki leküzdeni,mert nem egészséges a nyugtató!
2012. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!