Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? /depi/

Mit tegyek? /depi/

Figyelt kérdés
Barátnőm mostanába mindig találkozik egy csajjal,tök jóba lettek.a csajnak bnőm lett a legjobb bnője és mindig együtt lógnak,miközbe a csaj csak kihasználja bnőmet,de ha ezt elmondom bnőmnek megsértődid.tegnap voltam bnőmnél és ott volt orsi is /Zalamegyébe lakik és 2x jön 1 évbe max/ és bnőm csak vele foglalkozott , hozzám meg 10 percenkét odaszólt.miután hazajöttem írta facen,hogy ha szar kedvem van nem kell menni itthon van orsi is vele is tud lógni . -,- olyan egyedül érzem magam.
2012. okt. 22. 13:04
 1/1 anonim válasza:

próbálj meg te is megismerkedni a másik csajjal. ha azonnal hisztizel és bedurcizol, ráadásul teljesen elutasító vagy, persze, hogy elege lesz belőled. gondolom neked se csak ő a barátnőd... nem kell ennyire féltékenynek lenni azonnal.

szerintem: kérj bocsánatot amiért így viselkedtél, és mondd meg h reméled, a másik csaj nem befolyásolja a ti barátságotokat, mert neked ő fontos és szeretnél néha vele találkozni.

ja és még valami: ha az az orsi évente 2x tudja csak meglátogatni, akkor azért elég érthető, hogy szeretnék mindketten kihasználni ezt az alkalmat :) szerintem túlliheged kicsit :)

2012. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!