Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehet? Van valakinek...

Ez mi lehet? Van valakinek hasonló panasza,

Figyelt kérdés

Egy kidudorodást éreztem a hasam bal oldalán alul. Elmentem a háziorvoshoz és ő azt mondta, hogy lehet hasfali sérv. Elküldött a sebészetre. A sebész azt mondta, hogy lehet, hogy lágyéksérv, így elküldött ultrahangra, ahol viszont nem találtak semmit. Pontosabban mindent rendben találtak. Ha sérv, akkor ott ki kellett volna, hogy mutassák, még ha nem is dudorodik ki akkor is, nem?


Csak reggelente szoktam érezni. Fájdalmat egyáltalán nem érzek. Küzd valaki hasonló gonddal? Mi lehet?

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. okt. 25. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reggel kellene hogy megnézzék legközelebb.Van olyan sérv, illetve a sérv még kialakuló állapotban visszahúzódhat, és ilyenkor meglehet, hogy az ultrahang nem érzékeli.
2012. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!