Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjjel arra ébredtem, hogy...

Éjjel arra ébredtem, hogy megfeszült az összes izmom, olyasmi mint a görcs, az egész testemen, és így kinyújtódott a lábaim meg a karjaim (nem nagyon tudom elmagyarázni). Ez mitől lehetett? Betegség jele? Ugye nem epilepszia?

Figyelt kérdés
Nem tartott sokáig, kb. 10 másodperc (bár előtte aludtam, úgyhogy lehet hogy álmomban kezdődött). Ijesztő volt! Előtte már 2 napja fájt a fejem, meg utolsó nap nagyon fáradt voltam, este meg még bedobtam egy whisky-t is, kávézom, cigizek is egyébként. Nő vagyok, 32.
2009. aug. 9. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
lehet hogy az idegenek elvittek, és amikor visszahelyeztek az ágyadba ezt az utóhatást érezted. pontosan mit álmodtál?
2009. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fejfájás és a fáradtság valószínűleg a melegnek, frontnak, esetleg bulizásnak tudható be.


A fenti tüneteid pedig magnéziumhiányra utalnak. vigyél be magnéziumot a szervezetedbe! Viszont arra figyelj, hogy a magnézium beépüléséhez B6 vitaminra van szükség! Ezért javaslom a MagneB6-ot!

2009. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valószínű a magnézium lehet, minden nap görcsöl a lábam hajnalban vagy éjjel, csak ez egy kicsit durvább volt hogy mindenhol görcsölt. Elkezdtem a magneb6-ot, hátha bejön. Dokihoz nem megyek, csak ha még egyszer előfordul.


Az ufós kérdésre: nem emlékszem, mit álmodtam, de biztos, hogy nem pufók ufók jártak arra. :) Őket inkább lebénítják, nekem ez görcs volt.


Köszike a válaszokat!

2009. aug. 22. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy neked volt ilyen földönkívüli élményed?
2009. aug. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!