Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetett ma az, hogy a...

Mitől lehetett ma az, hogy a szívem kb 20 másodpercre elkezdett nagyon gyorsan és erősen dobogni? Utánna visszaállt a normál ritmusra.

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól függ! pl. ha épp futásból jöttél, akkor tök normális. Ha nem, akkor mondjuk lehet, hogy egy picit bepánikoltál, vagy lehet, hogy semmiség. Ha viszont gyakran van ilyen, akkor egy kivizsgálás nem árthat
2012. okt. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit ami felpörgetett volna, ültem egy széken és beszélgettem a barátaimmal.
2012. okt. 26. 07:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ittál koffeines italt, akár attól is lehet, pl az energiaitalok nagyon meg tudják hülyíteni a szivet!

Lehet pánik, vagy valami alkalmi szívritmuszavar, ki tudja, mitől.Tahikardiának hívják a túl gyors szívverést,ennek van több fajtája.Ha többször előfordul, érdemes orvoshoz menni, mert veszélyesebb ritmuszavarba is átmehet, ha sűrűn van és nem kezelik.

2012. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!