Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha erősen izzadok...

Mit tegyek, ha erősen izzadok hónaljban?

Figyelt kérdés
Télen nyáron izzadok egyaránt, mit lehet tenni, ha már minden féle izzadásgátló terméket kipróbáltam???
2012. okt. 29. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
solutio antisudorica
2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
velem ugyanez a helyzet. nyáron a számítógép előtt ülve úgy, hogy meg sem mozdulok, 18 fokos szobában derékig leizzadok. télen annyit izzadok mint a normális emberek nyáron. nálam a solutio antisudorica félig-meddig bejött, így már csak feleannyit izzadok mint amennyit szoktam. gyógyszertárakban lehet kapni egy kis üvegcsében, vattára kell önteni pár cseppet és fürdés után bekenni magad vele. remélem neked használ!
2012. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a stiftek jobban beváltak mint a dezodorok de embere válogatja.
2012. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, anyósom gyógyszertáros és kicsit tart az aluminium tartalom miatt, de majd kipróbálom, ha valami gáz lesz abba hagyom... spray dezodorokat nem is használtam soha, stifteseket használok, de a Vichytől az AVON-on át a Kristályos tömbös (nem tudom mi a márkája) izzadásgátlón... minden félét használtam már :( mondjuk én 98 %- ban hónaljban izzadok meg egy kicsit háton, máshol nem. Köszi a válaszokat :)
2012. okt. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!