Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kissé fáj a jobb vesém. Nem...

Kissé fáj a jobb vesém. Nem feltűnően, csak akkor, ha odanyúlok. Olyankor érzem, hogy "sajog" (olyan módon, mint amikor lázas vagyok és valahogy fáj megérinteni a bőrömet). Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Akkor is érzem, ha erősen beszívom a levegőt. Csak a jobb vesém, és csak ma vettem észre, tehát gondolom ma kezdődött. Nem tudom, idetartozó-e, de van egy prosztatagyulladásom, amivel már küszködök egy ideje.
2012. nov. 1. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

prosztatáról felszálló fertőzés be tudja gyullasztani a vesédet.

egyik tünete a fehérjevizelés, másik hogy fáj ha megütögeted mert a tokja feszül a vesének.

szóval irány a háziorvos, és kivizsgálás, mert durva utóhatásai lehetnek ha kezelés nélkül mászkálsz vesegyulladással.

2012. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fehérjevizelés mit jelent? Amúgy már nem érzek semmit. Nem lehet, hogy azért volt, mert folyton leizzadtam a pólómban és a hideg ráment?
2012. nov. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!