Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami ötlet rossz közérzet,...

Valami ötlet rossz közérzet, depresszió ellen? Valami, ami meghozza az életkedvet és cselekvésre bír?

Figyelt kérdés

Jó tanuló voltam, szerettem is tanulni, jól sikerültek a vizsgáim, de mostanában családi problémák miatt nagyon lehangolt vagyok, felkelni sincs kedvem, arra se tudom rászánni magam, hogy elővegyek egy könyvet, pedig 2-3 éve többszáz oldalakat olvastam hetente.

Az otthoni helyzet nem fog mostanában megoldódni; ösztöndíjas, évfolyamelső voltam, most viszont, ha ebben a félévben nem szedem össze magam, kirúgnak az egyetemről. Voltam már pszichiáternél és pszichológusnál is, szedtem vitaminokat, de semminek nincs tartós hatása. Mivel tudnám magam legalább pár hétre összeszedni, hogy letegyem a hátralévő néhány vizsgámat? Volt már valaki ilyen helyzetben?



2012. nov. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami van annak örülni kell (iskola) ami nincs azon nem kell rágódni /otthoni béke/ Próbálj meg sportolni valamit, vagy olyan közösségbe menni, ahol jól érzed magad. Nehogy már emiatt, hogy otthon probléma van amiatt az egész életedet tönkre tedd! Ha egy beduinnak csak ennyi problémái lenne, mint neked cigánykereket hányna a sivatagban. Elhagyod magad az a probléma. Minél mélyebbre süllyedsz, annál nehezebb lesz kimászni. Ha elkezdenél homeopátiás szert szedni? mondjuk SEDATIF PC az egy kicsit javítana a hangulatodon. B1 vitamin is sokat segít. Fizikailag próbáld megad kifárasztani úgy, hogy a feszültséget levezesd vele
2012. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez igaz, sokan mondták már, hiába gondolok a beduinokra; néha úgy érzem, inkább cserélnék velük... Az csak még több szorongással tölt el, hogy tudom, hogy milyen sokra vihetném és sok lehetőségem van az életben, mégsem használom ki. Ettől max. még elkeseredettebb leszek.

A sport jó ötlet, erre én is gondoltam, de ugyanúgy nem tudom rábírni magam, mint a tanulásra. Mindig azt mondom, hogy ma rossz napom van, gyűjtök egy kis erőt, aztán majd holnap megyek, de aztán rájövök, hogy mindig rossz napom van és nem változik semmi. Azt a kis valamit keresem, ami el tudna indítani...

2012. nov. 3. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi van? csodára vársz, hogy majd egy nap megjön a jókedved? Van egy unoka öccse a férjemnek, már 20 éve arra vár, hogy majd meggyógyul magától. Inkább menj el egy jó orvoshoz. Privát levél megy
2012. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!