Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió? (Rossz közérzet. )

Depresszió? (Rossz közérzet. )

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete sírva alszom el, hányingerem van mindig, és érzelmi hullámvölgyeim vannak. Szegény páromat mindig szekálom valamivel, én kezdem és veszekszünk is amit 5 perc után megbánok. De utána megint elkezdek kötekedni. Már az öngyilkossági gondolat is megfordult a fejemben. Lehet talán köze van ahhoz, hogy régen láttuk egymást, és hiányzik?:\ Az önbizalmam leugrott minuszba, csúnyának, kövérnek érzem magam, és egyfolytában az a vitatéma, hogy szerintem nem szeret a barátom.
2011. máj. 25. 20:40
 1/4 anonim válasza:
Úristen.. Ugyan ez van velem :/
2011. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár énis a jólétbe lennék depressziós! Én munkanélküli vagyok már 1 éves, olyan férfiba vagyok szerelmes akivel nem teljesedhet be a szerelmünk igazán.
2011. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*1 éve. De ne értsd félre nem kritizálni akartalak. Csak irigykedem. Más oka van annak hogy szomorú vagy? Vagy csak a kevés találka miatt?
2011. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak gondoltam lehet hozzá köze. De nem hiszem. Csak úgy hirtelen jönnek a kilengések. Egy éve vagyunk együtt, próbálom menteni a kapcsolatunkat, mert szerintem nagyon a végét járjuk, és félek, hogy egyedül maradok..
2011. máj. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!