Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kéne aggodjak? :s

Kéne aggodjak? :s

Figyelt kérdés

Ma a suliban (órán ) nagyon kezdtem szédülni ,még volt 15 p az órából már alig birtam ki , azt hittem össze esek .:sss

Mikor kimentem szünetre még jobban elkezdtem szédülni érzeztem h gyengülök lilák voltak a kezeim elsápadtam ,majd haza mentem mert nem birtam ott ülni .Itthon 1 óra után helyre jöttem ...Ez mitől lehet, kéne aggodjak ? Ha ülök nincs semmi bajom gépezek , vagy tanulok de ha járok már kezdek szédülni ..megint .:s


2012. nov. 6. 15:10
 1/6 anonim válasza:
Magas a vérnyomásod szerintem. Mérd meg és ne aggódj, az csak tovább rontja a helyzetet, ha elhiszed, hogy bajod van.
2012. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A huncutság az :D

"Ha ülök nincs semmi bajom gépezek , vagy tanulok de ha járok már kezdek szédülni" <- Kőkemény suli undor :)


Szerintem leesett a vércukrod, nem ettél eleget, esetleg megtudtad hogy felmérést fogtok írni

20/F

2012. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, kell egy vérkép.
2012. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te látnok vagy, első? Ennyi erővel alacsony is lehet a vérnyomása, annak is ezek a tünetei. Az ájulásszerű érzés pl. inkább ezt jellemzi.

De ezer más betegséget is jelenthet.


Kérdező, nem aggódni "kéne", hanem bazi gyorsan elmenni orvoshoz.

2012. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálásra van szükséged.
2012. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4-eske, csak közlöm, ha leülsz leesik a vérnyomásod, így a rosszulléten pont az rontana, ha ülne...
2013. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!