Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy már egy ideje depresszióval,magány érzéssel és teljes közömböséggel kűzdök. Az élet halad tovább mellettem viszont az embereket sajnos nagyjából taszítom önmagamtól illetve elég szenyák mostanában. A bensőmben teljes ürességet érzek,úgy "érzem",hogy nincsenek érzéseim,olyan vagyok,mint egy üres konzervdoboz kb.Nem vagyok képes arra,hogy szeressek,utáljak bárkit is,nem kötődök érzelmileg senkihez sem.Ha megbántanak az sem fáj igazán belülről,ha szeretnek azt sem tudom érezni. Próbálkoztam már bulizással,vidámparkkal,hogy elő jöjjenek az érzések,de semmi. Valahol hatalmas nagy fájdalmat érzek,de ezt is másképp élem meg. Néha előtör bennem az,hogy megszeretgetnék vkit,de aztán csillapodik. Ami velem történik azt is teljesen kívülállóként élem meg olyan mintha egy harmadik személlyel történne meg én csak kívülálló vagyok. Olyan silánynak érzem magam,olyan,mintha egyedül lennék a nagyvilágban. Van valaki aki tetszik és elmondhatatlanul szeretem,de ezt is csak belülről élem meg. Nagyon össze akarok vele jönni,de így ebben az állapotban esélytelennek látom. De én nem adom fel… Olyan sötéten látok mindent „úgy érzem” ennek már soha nem lesz vége,hanem mindig is így fogok „érezni”.SOHA nem voltam még ilyen helyzetben ezért nem tudok mit kezdeni ezzel a közömbös állapottal…

Volt már közületek bárki is ilyen helyzetben? Ha igen Ti,hogy jöttetek ki belőle? Nagyon kéne a segítség mihamarabb...


Értelmes,normális,jóindulatú válaszokat várok!


Előre is nagyon köszönöm szépen! :)))



2012. nov. 7. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsőre is azt mondanám,hogy nincsen semmi vész!Vannak érzéseid,mivel írtad is,hogy szeretnél összejönni valakivel akit még nagyon szeretsz is.Gondolom valami oknál fogva nem jön össze,és ez miatt vagy ennyire depressziós hangulatban.Én is átéltem ezeket a heteket,hónapokat.Rajtam sem segített se buli,se mozi,se barátnőkkel cseverészés.Én néha sírógörcsökkel küzdöttem,néha meg rámtört az érthetetlen jókedv.Voltak olyan tüneteim is,hogy szédültem,meg szívdobogásom volt.Nekem el kellett mennem pszichológushoz,akivel hetente néhány alkalommal találkoztam.Másfél órás beszélgetések voltak és relaxációs gyakorlatokat tanultam be.Szedtem receptre felírt gyógyszert is.Hónapok alatt rendbe jöttem,és az élet összehozott egy aranyos sráccal.Nekem ez a therápia segített.
2012. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!