Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nervenpflege nevű gyógyhatású...

Nervenpflege nevű gyógyhatású készítményről vélemény? Ti milyen tünetre szedtétek? És segített? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem használt, pedig volt, hogy 8 szemet is bevettem 1 nap.

Én feszültség, erős lehangoltság ellen próbáltam ( szakítás, stressz, munkanélküliség stb.), nem lett jobb egy cseppet sem, pedig hónapokig szedtem.

Lehet, hogy csak nagyon enyhe nyugtalanságra hat.

2012. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ellenben az első hozzászólóval, nekem nagyon bejött. Úgy nézhettem ki mint, aki alfában lenne egész nap. Kitapasztaltam, hogy nekem bőven elég estére bevenni másfél szemet, attól teljesem kidőltem. Viszont néha volt olyan, amikor egyáltalán nem használt. Ugye ez mindenkinél egyén függő, valakinek bejön, valakinek nem. Nagyon örültem, hogy kipróbáltam, végre nekem is segített valamit.

Kábé fél évig szedtem, persze két hétig folyamatosan, aztán 1 hétig nem, hogy ne szokjak rá. Rájöttem valami nem stimmel. Időnként bevillant a szemem, olyan volt, mintha folyamatosan a napba néztem volna. Nagyon rossz volt, félóráig nem láttam semmit. Elolvastam a tájékoztatót nem a szedés előtt, hanem utána ahogy általában szoktam és abból kiderült, hogy fényérzékenyek nem szedhetik. Utánakeresgéltem, hogy az egyik összetevője az orbáncfű, aminek valamilyen fotoszenzibilizáció hatása van. Nagyon 'örültem' neki.Így hát muszáj volt abbahagynom, már egy hónapja nem szedem... Azt hiszem rászoktam, hiába tartottam be az előírást hogyan kellene szedni. Újra keresni kezdtem, kutakodtam a neten, és kiderítettem, hogy a legerősebb nyugtatóhatású gyógynövény a macskagyökér. A Valerina, ami csak is ezt tartalmazza. Szóval ha mégsem jönne be a Nervenpflege, próbáld ezt ki. Ennek már van egy újabb változata, a Valerina Relax. [link]


Érdekes módon, amióta megvettem az új fajta gyógyszerből, csupán két szemet két éjszakára és többet nem kellett. Azóta a harmadik hét telik el, amióta 'tiszta' vagyok :) és csuda jókat alszok. Persze ez nem a gyógyszernek köszönhető, csupán annak, hogy egy jobb időszakomat élem meg (végre)! :)

2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mar elnezest, de gyogynovenyekre hogyoan lehet raszokni????
2016. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!