Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az esetben lehetsz egy kicsit...

Az esetben lehetsz egy kicsit büszke magadra ha te mindent megtettél, hogy jobb legyen az életed de mégsem jött össze semmi?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Büszke? Nem hiszem, ellenben megnyugodhatsz abban a tudatban, hogy te mindent megtettél. Ellenben ez azt jelenti, hogy ahogy eddig próbálkoztál, az nem a te utad, így új megoldást kell találnod.
2012. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mindent szó szerint értettem, minden utat kipróbáltam az évek alatt.
2012. nov. 7. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
igen is, meg nem is. igen, mert ha nem tettel volna mindent meg akkor most bannad, arrol nem is beszelve, hogy lehet hogy rosszabb ember lennel. es nem, mert buszkenek lenni a munkadra lehetsz, az eletedre nem ildomos, az a dolgod, hogy elj es a lejobbat hozd ki belole es a sikerhez neha szerencse is kell es egyebkent is mindenkinek mast jelent a siker (van akinek a munka, van akinek a csalad, van akinek igy egyutt stb), raadasul mulekony dolog, lehet hogy a kovetkezo pillanatban osszetorik az egesz pl kapcsan vagy ilyesmi. szoval szerintem kicsit (egeszsegesen) buszke, azert az lehetsz:)
2012. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* pl egy baleset kapcsan
2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!