Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feljött a torkomig ilyen...

Feljött a torkomig ilyen nagyon rossz ízű lé. Miért? Nem fogok hányni?

Figyelt kérdés
olyan fél 4körül megettem 2 kolbászos kenyeret meg egy pudingot, és olyan 6 körül büfögtem és feljött ilyen nagyon rossz ízű lé. Nagyon rosszul lettem, amúgy is rettegek a hányástól, megijedtem... mitől lehetek rosszul?
2012. nov. 8. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Reflux lehetett, vagyis a gyomorszáj "visszaengedett" egy kis gyomorsavat. Ez ritkán előfordul egészséges emberekkel is, nem kell aggódnod, talán azért történhetett, mert túl sokat ettél.

Ha viszont ez gyakran megesik, és egyéb tüneteid is vannak (pl. gyomorfájás, bizonyos ételektől rosszullét), akkor fordulj orvoshoz.

2012. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és miért vagyok m ég mindig nagyon rosszul?:S
2012. nov. 8. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha tényleg nagyon rosszul vagy, akkor menj el az ügyeletre.
2012. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyis csak a gyomrom fáj, lehet attol hogy megijedtem. mert előtte semmi bajom nem volt.
2012. nov. 8. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis hideg vizet.
2012. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!