Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet a kávétól, vagy más...

Ez lehet a kávétól, vagy más okot keressek?

Figyelt kérdés
1 hete kávézom. Minden nap 2 instant kávét iszom. Azóta minden nap sokszor pisilek. Vagy 10-szer biztos. Emiatt lehet, vagy más állhat a háttérben?
2012. nov. 9. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek mas oka van, mint felfazas pl.
2012. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a felfázásnak nincsenek más tünetei is? Nekem csak ennyi.
2012. nov. 9. 07:20
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet a kávétól, mivel a koffein vízhajtó hatású.A felfázásnak van más tünete, például alhasi fájdalom, fájdalmas vizelés.
2012. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kávé, tea vízhajtó hatású. Én a kávé után egy órán belül biztos kétszer pisilek, teáról jobb nem beszélni. :)

10x én is simán pisilek, sőt tuti többször is, mert megiszok egy nap két kávét, fél liter zöld teát és 2 liter citromos vizet.

2012. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én napi kb 1 litert iszok mindennel együtt. Ezért nem is értem, miért pisilek ennyit. Délig elfogyasztom mindkét kávét. És a pisilés megmarad még másnap reggel is.
2012. nov. 9. 07:45
 6/8 anonim ***** válasza:
1 liter folyadék nem sok naponta. Szerintem egy teljes vérkép nem ártana.
2012. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom és én is úgy vettem észre, hogy kávétól, teától még többször, éjjel 3-szor is kimegyek. Ezért nem is tudok inni sok vizet, mert egész napom abból áll, hogy félóránként megyek pisilni. Mit lehetne ez ellen tenni?
2012. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kávéban lévő koffein az oka! A vízhajtót is ebből vonják ki. Igyál több folyadékot, mert így nem egészséges!
2012. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!