Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul leszek a cigitől, mi...

Rosszul leszek a cigitől, mi a baj?

Figyelt kérdés
Most kb. 5 napja nagyonn rosszul vagyok a cigitol.Szédulok,hanyigerem van,és ilyenkor mindjart megsülök...:/ kb. 5-10percig tart.ez mitol lehet? 3honapja cigizek rendszeresen,de nyaron is szívtam màr tobbet egyszerre...csak akkor szédultem amikor kezdtem. nemtudom,h mi valtozott meg. koze lehet ahhoz,h vashianyom van?

2012. nov. 11. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
szívj gyengébb és kevesebb cigit és megoldódik
2012. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne cigizz, és nem lesz baj. :)

Én is rosszulleszek, ha belegondolok, hogy mennyit szenved egy tüdőrákos. Bele sem kell szívnom a cigibe. (amúgy nem cigizek, de jópárszor jól esne egy-egy szál)

2012. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alaque ***** válasza:

Utolsó, akkor te egy majom vagy!


Kérdező, ilyen velem is szokott lenni - ezzel jelzi a szervezetem, hogy "most épp nincs szükségem a cigarettára". Tehát ha rosszul vagy tőle, az azért van, mert rossz neked. Ne szívj annyit, vagy szívj gyengébbet, ahogy az első válaszadó is tanácsolta.

2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fehér bond, sárga bond

ezeket szívd ezek biztos nem elsznek oylan szédítőek aztán fokozatosan úgy hozzászoksz hogy a pirosat is elszívod majd gond nélkül ;) (tapasztalat)

2012. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyek majom, de 13 évesen azt láttam, ahogy anyai nagyapám 57 évesen tüdőrákba meghal, napról napra soványabb, gyengébb, zavarodott, és egyre jobban szenved. Kössz, nem kérek belőle, pár év távlatából sem. Pedig volt, hogy mindenki pöfögte körülöttem, de akkor sem. Nem mondom, hogy soha, de egy szálat egyszerre még nem szívtam el. Lehet összesen se. Ha úgy vagyunk, egy-egy slukk és annyi.
2012. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!