Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegességtől? Van ilyen?

Idegességtől? Van ilyen?

Figyelt kérdés
pár órája nagyon felidegesitettem magam...most olyan furán érzem magam...hányinger, remeg a lábam ha megyek, rosszul érzem kicsit magam...20éves lány vagyok és pánikbeteg.

2012. nov. 13. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez komoly???

Ha pánikbeteg, egyértelmű, hogy pánikrohamod volt/van.

2012. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mióta nincs senkim, azóta van ez, minden nap érzek valamit...és nem foglallom le magam semmivel se :( olyan rossz...
2012. nov. 13. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

a pánikbetegség pánikrohamokkal jár.vannak rohamaid?

szorongsz is?

2012. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha elmész orvoshoz és megmondják neked, hogy nincs semmi bajod, attól szerintem később javulni fog az általános kedélyállapotod. Próbáld ki.
2012. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dehogy megyek. 2 év alatt 125X voltam és soha semmi bajom nem volt. csak beképzeltem igen tudom hipochonder is vagyok. de próbálok lenyugodni, néha ha érzem hogy szédülök vagy valami rám jön pánikroham féleség mert én ugye atól pénikolok ha valamit érzek magamon és azthiszem hogy komoly bajom van. de már egyre ritkábban van. próbálok nem rá gondolni
2012. nov. 15. 15:23
 6/6 netudmeg1997 válasza:
Nekem a lábam remeg nagyon ha felmegy benem a pumpa nem tud senki se megálitani de valamiért remeg a lábam és elég idegesitö pl aha térdembe rugnak össez csuklok rögtön
2014. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!