Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert faj a fejem es szedulok...

Miert faj a fejem es szedulok uszas utan?

Figyelt kérdés
Ma is voltam uszodabam. Es mikor hazaerkeztem a szokasos dolog tortent. Amint leulok elkezdek szedulni, faj a fejem. Ez tart kb 1 orat. Miert van ez? A kloros viztol? Mit lehet tenni?

2012. nov. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem magától az úszástól hinném, hanem a sportolás-erőkifejtés miatt lehet
2012. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik oka lehet a víz túlzott klórtartalma. Másik pedig, hogy víz megy a füledbe.
2012. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A víz a fülben lehet, ha érzékeny vagy, de egyszerűbb oka is lehet: kimerültél. Kimerülsz, leesik a vércukrod és szédülsz. Legközelebb egyél egy almát utána vagy egy szelet müzlis valamit, és igyál legalább két decinyi vagy fél liternyi vizet.


És láss csodát. :)

2012. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kosz, kiprobalom
2012. nov. 16. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is ez szokott lenni, és a multkor beszéltem az egyik edzővel, aki bár nem úszik, de edzést tart, hogy neki is szokott ilyen lenni, és ő azt mondta, hogy azért mert a levegő olyan az uszodába, hogy elnyomja az embert..:(
2012. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!