Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodom! 8 hetes vagyok soha...

Aggodom! 8 hetes vagyok soha semmi bajom nem volt még, de ma miota felkeltem borzasztoan émelygek, szédulok. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Ugye nem lesz semmi bajom?A gyogyszerem sem tudom bevenni mert mindjart hányni fogok ugy érzem.Mit tegyek?
2009. máj. 25. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves ez a terhesség:) Van aki így van aki úgy éli meg. Ezek szerint te nem a szerencsésebbek közé tartozol akik tünetmentesek. Ja és ne aggódj ettől a babádnak semmi baja nem lesz. Gratulálok és boldog babavárást.
2009. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez normális...nekem is a 7-8. héttől voltak a rosszullétek, hányás-hányinger-émelygés, stb. Egészen a 12. hétig.

Ki kell tapasztalnod, hogy neked mi jön be csillapítás gyanánt. Citromos víz, gyakoribb evés, esetleg Rennie tabletta, stb.

2009. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kismamák jelentős hányada émelyeg és hány reggelente. Lehet h azt hitted nem tartozol közéjük, de talán mégis....8 hetesen simán jelentkezhet először. Nekem is akkor kezdődött. Ne aggódj nem vírus...ez a vlejárója.

25+3heteske

2009. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Üdv a klubban! Ne aggódj, inkább törödj bele, hogy ez a terhesség egyik vele járója. Sajnos van akinél nagyon sokáig is eltart, jobb esetben ezek a tünetek a 12.hét körül elmúlnak. Egyébként boldog babavárást!
2009. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a terhesség velejárója. Sokaknál legalábbis. Én is 8 hetes vagyok és nekem sem volt eddig bajom, de mostanában furán érzem magam. Még nem hányinger, de olyasmi. Az első terhességemnél is ilyenkor kezdődött, de csak enyhe rosszulléteim voltak. Remélem most sem lesz komolyabb. Az a lényeg, hogy sose legyen üres a pocakod. Felkelés előtt is eszegess kekszet, mandulát. Nekem most a mandula jön be, mert a kekszet egyáltalán nem kívánom.
2009. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Enyhíthesz rajta ha eszel valami finomat.Általában éhgyomorra sokkal rosszabb.

Én is a 8.hétben vagyok.A reszelt alma kekszel nagyon jó ellene.

2009. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenkor kezdődött, s a 15. hétig tartott, de még utána is voltak nagyon rossz pillanataim. A régi öregek úgy tartották, addig émelyeg/hány a kismama, amíg a gyerek meg nem mozdul.

Van benne valami, mert azóta tényleg semmi bajom nincs.

Ja, és én a 19. héten éreztem először a mozgását...

22 hetes km

2009. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom a B6 vitamint javasolta, naponta háromszor. Kb. 4 nap után javult és kb. másfél hét múlva már a rosszullét volt a ritkább, nem az amikor jól éreztem magam. Én reggel gyorsan bevettem a vitamint, utána elrágcsáltam egy-két kekszet és csak ezek után keltem ki az ágyból.
2009. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!