Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobik ora utan szedulok,...

Aerobik ora utan szedulok, miert van ez?

Figyelt kérdés

Lehet a faradtsag miatt van?

Vagy az is kozrejatszik,hogy mondjuk nem alszik annyit, amennyire a szervezetemnek szuksege van?

14/L


2010. okt. 26. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:

alszok*


Es a faradtsagot nem arra mondtam,hogy elfaradok aerobik kozben, hanem, arra,hogy a nap fojaman "elfaradok"... gondolom ertitek. :)

2010. okt. 26. 19:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem eszel rendesen.És nem ártana méretned egy vércukrot is.
2010. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát bevitel edzés előtt, meg tudom ajánlani neked az izotóniás italokat. Ha nem bízol az ilyenben akkor igyál valami cukrosat, vagy egyél csokit előtte fél órával, szőlőcukor se rossz csak annak hamar elmegy a hatása.
2010. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vashiányos nem vagy? Én is szoktam... ha sokat edzek, egy kis édesség sem árt. :) Meg egyél rendesen.
2010. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem...

Rendesen eszek. :)

2010. okt. 27. 15:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig sosem volt ilyen, csak a tegnap. Lehet azert, mert nem ittam elegendo vizet...

Nem tudom.. :-??

2010. okt. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!