Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon hamar megfájdul (pontos...

Nagyon hamar megfájdul (pontosabban elfárad) a derekam. Mit tehetnék ellene? Még csak 30 múltam.

Figyelt kérdés

Elég sokat hajlongok, főleg a kertben. Ásás, gazolás, növényekkel foglalkozás, most pedig a gereblyézés és falevelek összegyűjtése. És a házban is mindig van valami görnyedős meló.


Ha sokáig tart valami, akkor nagyon tudok szenvedni.


De magát a feladatokat meg kell csinálni, a legtöbbet nem tudom kiiktatni. És őszintén szólva szeretem is csinálni.


Mit csinálhatnék, hogy ne fáradjon olyan hamar a derekam?



#derék #fájdalom #görnyedés #elfáradása #hajlongás
2012. nov. 15. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősíteni kell a hátizmaidat. Járj úszni vagy csinálj gerinctornát! A pilates is nagyon jó.
2012. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne csinálj egy munkát sokáig. Te érzed, hogy meddig jó. Aztán váltsál másra. majd megint másra. Hogy minden izomcsoport hadd dolgozzon. Meg leülhetsz pihenni is, esetleg rádiót hallgatni. Nekem is nagy kertem van, tudom, ha 2 napból állna a nap, az is kevés lenne. Munka meg bőven van. De ha megbetegítem magam, akkor meg semmit sem tudok majd elvégezni. Hát így beosztom.
2012. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!