Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a migrénes fejfájás...

Mit tegyek a migrénes fejfájásom ellen?

Figyelt kérdés
Lassan 4 napja olyan fejfájás gyötör hogy nem birom tovább.Ha lehajolok akkor is iszonyuan fáj.Vettem már be egy csomo algopirint de ne segit és még inkább fáj.Mi lehet ez?Menjek orvoshoz?
2012. nov. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A migrénes fejfájás tipusosan fél oldali fejfájást jelent.

Ha hosszú ideig tart ki kell vizsgáltatni neurológussal, hogy nincs-e valami a háttérben.

Vérnyomásod nem magas ?

2012. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag a Quarelin szokott hatni a migrénre, a többi semmit sem ér. Viszont ez receptköteles.
2012. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a cataflam hat, van, hogy 2 szem. Az algopiryn kevés szokott lenni.
2012. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért érdemes megnézetned magad. Vannak kifejezetten olyan gyógyszerek, amik migrénre vannak kitalálva. Bár én nem azt szedem, egyszer írtak fel.
2012. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menj el vele orvoshoz, négy nap nagyon sok. Legtöbb embernél segít ha lefekszik egy sötét, csendes szobában, illetve hűti a fejét és természetesen fájdalomcsillapítót szed. Ha nem bírják, akkor hányni kezdenek és meghozza az enyhülést idővel.


Biztos vagy benne, hogy ez migrén? Négy napja nem tudsz semmit csinálni?

2012. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!